Parimad näited tarbimislaenu kasutamisest ja taotlemise eesmärkidest.

Tarbimislaen on universaalne abimees. Milleks inimesed tarbimislaene kasutavad?

Reisilaen – Reisilaen on ideaalne võimalus kasutada ära erikampaaniaid, kui tuleb soodne pakkumine reisiks, aga parasjagu pole piisavalt raha, et see välja osta. Teatud asjad juhtuvad vaid üks kord elus ning tarbimislaen reisimiseks on finantseerimisvõimalus, mis laseb neil unistustel realiseeruda.

Terviselaen – Laen tervisekuludeks on abimees õnnetus olukorras, kus on vaja tasuda hetkel üle jõu käivate kulutuste eest. Teadagi on tervis inimese kõige kallim vara ning seetõttu on pitsitavas olukorras terviselaen ainuõige valik. Laenusumma saad tagasi maksa sobiva maksegraafiku alusel.

Arvelduskrediit ja vaba otstarbega laen – Kõige paindlikum finantseerimisviis mistahes elujuhtumiks. Raha kasutamisele ei ole seatud mitte mingeid piiranguid.

Remondilaen – Meie kodud amortiseeruvad aastate jooksul ning aeg ajalt tuleb neid ikka kõpitseda. Paraku on korteri renoveerimine või teised suuremad remonditööd üsna kulukad. Appi tuleb remondilaen!

Tarbimislaen pensionärile – Vahel nõuavad pangad, et laen peab olema teatud eluaastaks tagasi makstud. Näiteks, kui inimene saab 70-aastaseks.

Parim laen Eestis 2019 - Laenud inimeselt inimesele.